Header
Category: 
Sort by: 

Shultz, Leslie Principal
Eddy, Sharon Assistant Principal of Instruction
Trent, Brian Assistant Principal for Discipline

Aaron, Hollie 1st Grade Teacher
Abernathy, Kristin 1st Grade Teacher
Adsit, Ginny 1st Grade Teacher
Alley, Tiffany 2nd Grade Teacher
Angley, Danielle Kindergarten Teacher
Bailey, Debra 1st Grade Teacher
Baker, Ashli 2nd Grade Teacher
Bass, Natasha 1st Grade Teacher
Blythe, Megan Pre K Teacher
Cobb, Keri 1st Grade Teacher
Curtis, Megan Kindergarten Teacher
Davis, Katie 1st Grade Teacher
Dorough, Gale Media Specialist
Dunston, Victor Music Teacher
Etheridge, Tricia Counselor
Garratt, Lesley 2nd Grade Teacher
Gentry, Kelly 1st Grade Teacher
Gilbert, Christina Special Education Teacher
Gillies, Nancy Art Teacher
Green, Barbara Kindergarten Teacher
Gunter, Donna 2nd Grade Teacher
Hampton, Kimberly Special Education Teacher
Hardy, Dawn 2nd Grade Teacher
Hines, Heidi 2nd Grade Teacher
Jones, Melanie EIP Reading Teacher
Lamb, Kristy PE Teacher
Lunsford, Kathryn 1st Grade Teacher
Mashburn, Kimberly Special Education Teacher
Mathis, Jennifer Special Education Teacher
McCommon, Bonnie 2nd Grade Teacher
McElwain, Amy Kindergarten Teacher
Middlebrooks, Lacey Pre K Teacher
Mims, Kayleen 2nd Grade Teacher
Monaghan, Kelly Special Education Teacher
Nix, Angela Kindergarten Teacher
Pickett, Teresa Kindergarten Teacher
Sherwood, Kelli Kingergarten Teacher
Singletary, Jordan Kindergarten Teacher
Slack, Brenda 1st Grade Teacher
Spomer, Nicole 2nd Grade Teacher
Spradlin, Ashley 2nd Grade Teacher
Stockton, Jacqueline ESOL Teacher
Summers, Ashley Pre K Teacher
Taylor, Rachel Special Education Teacher
Tuten, Teresa EIP Math Teacher
von Oven, Amy Pre K Teacher
Wachtel, Jennifer 2nd Grade Teacher
Watkins, Ginger Kindergarten Teacher
Wilkes, Heather Kindergarten Teacher

Anderson, Melissa Paraprofessional
Bilbrey, Marsha ATS Clerk
Brown, Tonia Paraprofessional
Clark, Iman Paraprofessional
Cline-Huber, Lynne Paraprofessional
Crosby, Kara School Food Service Manager
Cutlip, Melissa Paraprofessional
Daniels, Nannetta Paraprofessional
Dodd, Mary Paraprofessional
Dooley, Kim Paraprofessional
Drick, Dany Paraprofessional
Faga, Shonna School Food Service Worker
Fuller, Tamba Paraprofessional
Godwin, Laura-Leigh Paraprofessional
Graham, Juanita School Food Service Worker
Green, Holly Paraproffesional
Hayes, Tamrell Paraprofessional
Hudgens, Tricia Paraprofessional
Landry, Bernadette Paraprofessional
Law, Julice Secretary/Bookkeeper
Lawson, Shanta School Food Service Worker
McBride, Randal Custodian
McIver, Renisha Paraprofessional
Mills, Brandi Paraprofessional
Potter, Kristi Custodian
Santos, Alisa School Food Service Worker
Skinner, Kylie Paraprofessional
Smith, Ashley Paraprofessional
Smith, Janet Med Tech
Tatham, Regina Paraprofessional
Ware, Martha School Food Service Worker
Wright, Dana Paraprofessional